Kontakt:
Vidi sp.zo.o. autowynajm
Plac Czerwca 1976 roku 2
02-495, Warszawa (Ursus)
tel. 601644880
e-mail: biuro@autowynajm.com

Wypożyczalnia samochodów Auto Najm w Warszawie zapewnia Państwu dostęp do pełnej gamy samochodów dostawczych i osobowych. Oferujemy wynajem samochodów długoterminowo i krótkoterminowo, zawsze w przystępnych cenach, z miłą i profesjonalną obsługą dla Państwa całkowitego zadowolenia! 

Nasza wypożyczalnia czeka na Państwa w Warszawie przy Placu Czerwca 1976. Dobra lokalizacja powoduje, że można do nas dojechać łatwo z każdej dzielnicy Warszawy oraz z portu lotniczego Chopina (tylko 10 minut). Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Klientom zapewniamy dodatkowo dostęp do monitorowanego i ogrodzonego parkingu całkowicie bezpłatnie na czas wynajmu pojazdu. 

Nasza tania wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych to szeroka gama pojazdów takich marek jak Fiat, Mercedes oraz Mitsubishi . To nowe samochody jednoletnie i dwuletnie z pełnym wyposażeniem oraz ubezpieczeniami. Oferujemy również tani wynajem busów i wynajem vanów w Warszawie – posiadamy pojazdy, które zapewniają wysoki komfort podróży i zapewniają przyjemność prowadzenia. Eleganckie wnętrza dodatkowo zwiększają wygodę jazdy. Z Auto Najm mogą wynająć Państwo samochód idealnie dopasowany do swoich potrzeb! 

Gwarantujemy przy tym przystępne ceny – zależy nam na tym, aby korzystanie z naszych usług nie wiązało się z wysokimi kosztami, a przy tym spełniało Państwa wymagania dotyczące wysokiej jakości obsługi i niezawodnych i komfortowych pojazdów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dla firm oraz dla instytucji. Niezależnie od tego, w jakim celu chcą Państwo wynająć samochód, jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania – wynajem samochodów dostawczych i osobowych w Auto Najm wybrało już tysiące klientów – zachęcamy do dołączenia do ich grona podczas pobytu w Warszawie. Dzięki nam każda podróż będzie komfortowa! 

Auto Najm wypożyczalnia aut – Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!